C&L Communicator Awards
|
07/30 Wesley Padilla, ACG (STAR)
|
11/01 Michael Maloney, ACG (CC-E)
|
12/01 Cate Kinney, ACS (TREE)
|
03/15 Cate Kinney, ACG (TREE)
|
04/22 Lynette Umez-Eronini, ACS (MBC)
|
04/27 Ross Sylvestri, ACB (STAR)
|
05/11 John Johnson, ACG (ANC)
|
06/09 Ralph Jones, ACB (ANC)
|
06/19 Lynette Umez-Eronini, ACG (MBC)
|
06/26 Hope Pillsbury, CC (ANC)
|
06/27 Susanne Cerrelli, ACS (ANC)
|
C&L Leadership Awards
|
07/01 Dinelly Hammond, DTM (STAR)
|
08/08 Carlos Velazquez, DTM (CC-E)
|
12/18 Michael Maloney, ALS (CC-E)
|
01/12 Michael Maloney, DTM (CC-E)
|
01/31 Katharine Gagne, HPL (STAR)
|
02/12 Katharine Gagne, ALS (STAR)
|
02/12 Katharine Gagne, DTM (STAR)
|
04/12 Lynette Umez-Eronini, ALB (MBC)
|
04/23 John Johnson, ALB (ANC)
|
06/08 Tommy Walker, HPL (TREE)
|
06/11 Cate Kinney, HPL (TREE)
|
06/15 Lynette Umez-Eronini, HPL (ANC)
|
06/19 Cate Kinney, ALS (TREE)
|
06/24 Lynette Umez-Eronini, ALS (ANC)
|
06/30 Hope Pillsbury, CL (ANC)
|
|
Pathways Awards (Level 1)
|
07/01 Sanitheya Dunbar, DL1 (STAR)
|
07/01 Jeremy Fischer, MS1 (STAR)
|
07/01 Robert Justice, EC1 (STAR)
|
07/01 Rajiv Khanna, PI1 (STAR)
|
07/01 Hua Yang, IP1 (STAR)
|
07/09 Robert Dilonardo, LD1 (CC-E)
|
07/30 Heather Bernier, PI1 (STAR)
|
07/30 Nadia Peralta Perez, DL1 (STAR)
|
08/02 Brandon Ruloff, EH1 (CC-E)
|
09/03 Dale Oak, TC1 (CC-E)
|
09/08 Abdelaziz Hassen, LD1 (CC-E)
|
09/08 Carlos Velazquez, EH1 (CC-E)
|
12/02 Katharine Gagne, PM1 (STAR)
|
12/02 David Abretski, LD1 (CC-E)
|
04/15 Terrance Monroe, PM1 (CC-E)
|
04/15 Molly Slattery, PI1 (CC-E)
|
04/23 George Buse, PM1 (TREE)
|
|
Pathways Awards (Levels 2-5)
|
07/01 Jeremy Fischer, MS2 (STAR)
|
07/01 Robert Justice, EC2 (STAR)
|
07/01 Rajiv Khanna, PI2 (STAR)
|
07/01 Rajiv Khanna, PI3 (STAR)
|
07/01 Wesley Padilla, IP4 (STAR)
|
07/01 Wesley Padilla, IP5 (STAR)
|
07/01 Deniz Emre, PI2 (CC-E)
|
07/17 Carlos Velazquez, VC4 (CC-E)
|
07/30 Rajiv Khanna, PI4 (STAR)
|
07/31 Deniz Emre, PI3 (CC-E)
|
10/02 Deniz Emre, PI4 (CC-E)
|
12/02 Heather Bernier, PI2 (STAR)
|
12/02 Katharine Gagne, PM2 (STAR)
|
12/02 Katharine Gagne, PM3 (STAR)
|
12/13 Tommy Walker, PI2 (TREE)
|
01/22 Xavier Wong, PI2 (TREE)
|
01/22 Xavier Wong, PI3 (TREE)
|
02/14 Xavier Wong, PI4 (TREE)
|
04/15 Brandon Ruloff, EH2 (CC-E)
|
04/15 Molly Slattery, PI2 (CC-E)
|
04/18 Brandon Ruloff, EH3 (CC-E)
|
04/23 George Buse, PM2 (TREE)
|
04/23 George Buse, PM3 (TREE)
|
|